MC 153 HTG
De MC 153 HTG is de ultieme basis Gelmatic pasteurisatiemachine voor de productie van Italiaans ijs.
Ze zal gemakkelijk haar plek vinden in alle soorten etablissementen.
Ze stelt u in staat om een winstgevend bedrijf in Italiaans ijs te starten.
Levering binnen 3 tot 4 weken
Beschikbaar voor huurkoop
vanaf 60 €/maand
Aanvraag offerte huur - aankoop
close
Prijs:
0,00
Exclusief belasting
+ btw
Soit 0,00 TTC

Productdetails
| Merk | Gelmatic |
|---|---|
| Model | MC 153 HTG |
| Tankinhoud | 19 l |
| Voeding | Zwaartekracht |
| Afmetingen | 45 (B) x 78 (D) x 86 (H) |
| Gewicht | 160 kg |
| Kracht | 2 600 W |
| Aantal geuren | 1 |
| Garantie | 1 jaar onderdelen en arbeid in onze werkplaatsen |
| Productiecapaciteit | 24 kg / u |
| Cilindercapaciteit | 2,6 l |
| Pasteurisatie | Ja |
| Levertijd | 3-4 weken |
| Verhuur |
Beschrijving
De MC 153 HTG is de ultieme basis Gelmatic pasteurisatiemachine voor de productie van Italiaans ijs.
Het is uitgerust met 1 cilinder van 2,6 liter en stelt u in staat om moeiteloos 6 ijsjes per minuut te produceren! De 19 liter tank zorgt ervoor dat u voldoende voorraad heeft om de machine niet te hoeven bijvullen tijdens piekmomenten van vraag. In de 153 HTG versie wordt het ijs geproduceerd door een pomp. Deze methode zorgt ervoor dat er meer lucht in het product wordt opgenomen en dus de foodcost verlaagt.
Met de MC 153 HTG kunt u 1 smaak aanbieden. U kunt Softijs, frozen yoghurt verkopen, maar ook deze producten transformeren tot frappés, milkshakes, enzovoort.
De MC 153 HTG is beschikbaar met een driefasige of eenfase voeding, met water- of luchtkoeling.
Het assortiment omvat machines met verschillende vermogens en capaciteiten, met productiemethoden met of zonder pomp, pasteurisatie of niet, en ook verticale modellen op wielen. We kunnen ook zorgen voor de decoratie van uw machine. Aarzel niet om contact met ons op te nemen om samen de beste oplossing voor uw project te vinden!
De verkoop van Softijs wordt ondersteund door een zeer winstgevend en aantrekkelijk economisch model, zie een voorbeeld hiervan in de bijgevoegde presentatie.
.png)








